facebook  twitter

Πρόγραμμα Εξετάσεων ECDL - Ιούνιος


Οι  εξετάσεις Πιστοποίησης ECDL θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη, 16/06/2021 από τις 9:00 - 12:00 στα δύο εργαστήρια της Πληροφορικής στο σχολείο μας.


Οι εξετάσεις θα είναι στις πιο κάτω ενότητες:
  •  Word Processing (MS WORD) - Μαθητές Α' τάξης
  •  Presentation (MS POWERPOINT) - Μαθητές Β' τάξης
  • Databases (MS ACCESS) - Μαθητές Γ' τάξης


ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 9:00 - 10:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
 1 MAKHLOUF YOUSSIF A1
 2 AL NTOYXOYN ΕΛΕΝΗ A1
 3 MIHAILIUC ALIKI MELINA Α2/Α6 (α)
 4 ΑΣΠΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΑ Α2/Α6 (α)
 5 ΧΕΡΝΑΝΤΕΖ ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ Α2/Α6 (α)
 6 YUGAY UTA Α2/Α6 (α)
 7 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ Α2/Α6 (β)
 8 ΓΙΑΓΚΟΥΜΠΟΒ ΝΙΚΟΛΑΣ Α2/Α6 (β)



ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 9:00 - 10:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
1 ΠΑΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 
Α2/Α6(γ)
2 ΣΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α2/Α6(γ)
3 ΣΟΥΛΕΗΜΑΝΙ ΦΑΑΛ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Α2/Α6(γ)
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΝΤΙΑΝΑ Α2/Α6(γ)
5 ΝΤΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α2/Α6(γ)
6 ΣΥΜΕΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΟΝΟΡΑ Α2/Α6(δ)
7 ΣΥΜΚΑΣΗ ΜΑΡΙΖΑ Α2/Α6(δ)
8 ΤΚΑΒΑΤΖΕ ΝΑΟΜΙ Α2/Α6(δ)



ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 10:00 - 11:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ Α3(α)
2 ΚΟΣΜΑ ΔΑΝΑΗ Α3(α)
3 ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΡΛΑ Α3(α)
4 MILITARU CIPRIAN-MARIO Α3(α)
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Α3(β)
6 ΓΙΑΣΟΥΜΑ ΧΡΙΣΤΟΦΕΡ Α3(β)
7 ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α3(β)
8 ΚΛΕΙΤΟΥ ΝΑΣΟΣ Α3(β)
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΥΡΙΑ Α3(β)


 
ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 10:00 - 11:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Α4(β)
2 ΣΑΒΒΑ ΧΡΙΣΤΟΣ Α4(β)
3 ΣΑΒΒΑ ΣΤΕΛΛΑ Α4(β)
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΝΑ Α5(α)
5 MELENDRES BABY RHEN MIRUEK Α5(β)
6 OBAID ALAA Α5(β)
7 OBAID AYA Α5(β)
8 ΠΑΠΑΡΙΓΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΙΠΡΙΑΝ Α5(β)
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α5(β)


 
ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 11:00 - 12:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
1 ΔΑΜΟΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ  Β1(α)
2 ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Β1(α)
3 VATAFU ANDRA-ALISA Β2(α)
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ Β2(α)
5 ΧΑΡΠΑ ΑΛΕΞΙΑ  Β2(α)
6 ALASWA KHALED Β3/Β4(α)
7 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Β3/Β4(β)
8 ΠΑΠΑΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑ Β3/Β4(β)
9 CHRIRKOVA MAYA Β3/Β4(γ)
10 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΕΜΑ  Β3/Β4(γ)



ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 11:00 - 12:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
 1  ΚΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  Β3/Β4(δ)
2 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ Γ1(β)
3 ΣΟΛΩΜΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Γ1(β)
4 ΜΙΧΑΗΛ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ2(α) 
5  ΡΟΤΣΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ2(α)
6 ΠΑΝΑΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ2(β)
7 ΠΕΤΣΑ ΑΥΓΗ Γ2(β)
8 ΣΤΕΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ2(β)
9 KENDALL ULLIRICH JARVIE Γ2(β)



ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 12:00 - 1:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
1 DAVID SEDLIACEK Γ2(β)
2 ΝΤΖΑΝΟΒ ΗΛΙΑΣ Γ2(β)
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ3/ΓΕ3 (α)
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ Γ3/ΓΕ3 (α)
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ3/ΓΕ3 (β)
6 ΧΡΙΣΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Γ3/ΓΕ3 (β)
7 ΚΥΡΟΥ ΑΝΤΡΙΑ Γ4(α)
8 ΣΤΟΓΙΑΝΟΒΑ ΠΑΜΕΛΑ Γ4(α)
9 ΤΣΙΑΠΠΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ4(α)



ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 12:00 - 1:00
ΕΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
1 DIMITROV STEFAN ANGELOV Γ5(α)
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ5(α)
3 ΔΑΜΟΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ5(α)
4 ΜΟΝΟΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ5(α)
5 ΠΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ5(α)
6 ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ5(β)
7 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Γ5(β)
8 ΦΩΤΕΙΝΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Γ5(β)
9 ΚΑΡΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ5(β)